Дизай дитячої кімнати для двох. 4 правила розташування меблів

Розглядаючи всі можливі варіанти дитячої кімнати для двох, не забудьте в процесі проектування і ремонту, що всі діти - самостійні особистості. Тому важливо подбати про те, щоб у кожної дитини були свої особисті квадратні метри і предмети, що належать тільки йому. Постарайтеся щоб дизайн дитячої кімнати для двох передбачав два роздільних спальних місця і дві відокремлені робочі зони.
Давайте розглянемо планування дитячої для двох дітей з невеликою різницею у віці: способи зонування простору і розташування меблів.

1. ДВІ ЛІЖКА ПОРУЧ


Один з варіантів організації спальної зони в дитячій - симетричне розташування двох ліжок поруч, розділивши їх тумбою, стелажів або комодом.

Кімната для двох хлопчиків:
У хлоп'ячої дитячої краще зберігати стриману атмосферу, тому оптимально встановити однакові ліжка, а для поділу зон зупинитися на нейтральній тумбі або комоді, розташувавши на них наприклад, настільну лампу і годинник-будильник.


Дитяча для двох дівчаток:
У кімнаті, де будуть жити дві дівчинки можна сміливо використовувати різні текстильні драпіровки, рюші та інші прикраси. Швидше за все, що в цьому їх смаки співпадуть. Між двома ліжками можна розташувати іграшки, улюблені книги і прикраси.

Кімната для дівчинки і хлопчика:
Для дитячої кімнати, де одночасно живуть і хлопчик, і дівчинка необхідно максимально розширити простір між їх спальними місцями. Швидше за все, у дітей будуть відрізнятися інтереси і уявлення про те, що необхідно розмістити на тумбочці біля тумбі. Оптимально було б розташувати дві тумби, але якщо такої можливості немає, то необхідно віддати тумбу одному з дітей, а для другого виділити більше місця в шафі.

2. ДВОЯРУСНЕ ЛІЖКО


Економічним варіантом в плані використання простору стане двох'ярусна ліжко. Ергономічність такий ліжко незаперечна. Затишку додасть драпірування ліжка красивим текстилем. На верхньому поверсі логічно поселити старшого з дітей, якщо ж діти приблизно одного віку - надайте право вибору їм самим.

3. ДВОЯРУСНЕ ЛІЖКО + РОБОЧЕ МІСЦЕ


Сучасні меблі-трансформер дарує безліч можливостей і економить простір кімнати. Крім того, такі конструкції незвичайні і дуже подобаються дітям.
3. dvoyarusne lizhko + ROBOCHE MISTSE

4. РІВНІСТЬ І СИМЕТРИЯ


Для того щоб не розпалювати суперництво і суперечки між вашими дітьми, постарайтеся дизайн дитячої кімнати для двох зробити максимально відповідним кожному з них, «володіння» дітей повинні бути рівними.

Підбирайте однаковий текстиль для оформлення ліжок, вибір кольору і текстури надайте своїм дітям. Якщо вибираєте стільці - вибирайте одного виробника, якщо додаєте в інтер'єр стелажі, то у кожного повинен бути свій, помістіть на ліжку однакову кількість подушок, тоді в дитячій кімнаті буде не тільки гарний інтер'єр, але і спокійна атмосфера любові і дружби.