Житлове приміщення

Затишна квартира у м. Київ

Комфортне проведення часу можливе лише у затишному та просторому приміщенні.
Кожна кімната особлива по-своєму.
Інтер’єр вітальні допомагає створити відчуття єдиного вільного простору. Спокійна і затишна атмосфера заворожує, ніщо не дратує погляд. Нейтральна обробка в сірих тонах сприяє заспокійливій обстановці, а сучасні комфортні меблі немов запрошують відпочити на них. Особливого статусу приміщенню надають оригінальний декор стін у вигляді об’ємних молдингів та оформлення стелі з вмонтованими світильниками.

Приватний будинок с. Підгайці

Високі стелі, багато світла, відкритий простір, мінімалізм та комфортні для очей світлі теплі відтінки створюють сприятливий для життя формат житла.
Ми підтримали любов замовника до стриманої кольорової гами, оформивши дизайн будинку переважно у біло-бежевих відтінках. Однак без яскравих кольорових акцентів не обійшлося! Темні деталі меблів, яскравий декор у вигляді картин, різнокольорові подушки на диванах.

Квартира ЖК Сімейна фортеця

Інтер'єр у стилі лофт, який здається яскравим та стильним, не дивлячись на відсутність широкої гами кольорів.
Основний простір квартири займає кухня-студія. Найбільш привабливим елементом у просторі кухні-студії є велике панорамне вікно, завдяки якому розширюється простір.
Безумовно, концепція дизайну інтер'єру заснована на використанні існуючих виробничих можливостей і їх об'єднання з чіткою геометрією, грубою обробкою та матеріалами, таких як залізо, бетон та дерево.

Стильно та практично: сучасний інтер’єр будинку в Боратині

Кольорові рішення та їх комбінація у дизайні інтер’єру будинку суттєво впливають на атмосферу у домі, настрій людей та навіть внутрішній стан. Саме тому до підбору кольорової палітри слід підходити з особливою часткою відповідальності. При розробці плану будинку у легкому сучасному стилі дизайнери студії «A-studio» обрали благородні бежеві відтінки у якості домінуючих, тому що бежева тональність створює позитивний настрій та дозволяє відпочити.

Дизайн квартири ЖК Княжий м. Любомиль

Дизайн квартири в ЖК Княжий – сучасний та дуже затишний. У квартирі досить простора кухня-студія у світлих тонах з м'ятно зеленими акцентами. Уздовж стіни розмістили кухонні меблі. Біля вікна розмістили обідній стіл і стільці, а також м’який диван. Вирішальну роль в дизайні грало облаштування максимального комфорту і зручності. Зручні меблі та їх розстановка не тільки підкреслює унікальність, але й дає додатковий обсяг простору. Сучасний дизайн квартири підкреслює максимальна кількість світла та приємні кольори інтер’єру.

Дизайн квартири ЖК Супернова Луцьк

Дизайн цієї квартири відображає традиційну елегантність у використанні високоякісних матеріалів обробки, які рясніють в цих чудових просторах з унікальним смаком і стилем. Сучасний дизайн квартир обумовлений гнучким поєднанням новітнього, сучасного стилю та простого домашнього комфорту. На перший погляд, складається враження, що дизайн інтер’єру квартири не тільки є креативним та оригінальним, але й водночас дуже привітним та затишним.

Дизайн приватного будиноку с. Боратин

Дизайн будинку, наче ріка, повільно витікає з основ й розпливається спокійними кольорами, то бурхливими хвилями незвичного декору. Стримана гамма, екстравагантне декорування, оригінальні дзеркала і таке вдале вкраплення золотого, зробили свою справу – інтер’єр манить.
Високі вікна, вони дарують стільки світла, стільки ж краєвидів. Лаконічно й виглядає, поряд з кухнею, обідній стіл, з вельми оригінальною лампою над ним.
Спокійна спальня, немов виважена пані, яка ретельно підбирала колір свого вбрання. М’яке крісло й невеличкий робочий столик.