Житлове приміщення

Дизайн трикімнатної квартири м. Київ

Дизайн інтер'єру цієї просторої трикімнатної квартири виконаний в стилі мінімалізм. Головним побажанням замовників було створення простору, яка не набридне з часом.
В результаті нашій команді вдалося створити динамічний, чоловічий по духу інтер'єр з атмосферою спокою і затишку. У дизайні інтер'єру ми віддали перевагу приглушій кольоровій гамі, побудованої на нюансах монохромних кольорів в поєднанні з теплотою текстурою горіха.

Затишна квартира у м. Київ

Комфортне проведення часу можливе лише у затишному та просторому приміщенні.
Кожна кімната особлива по-своєму.
Інтер’єр вітальні допомагає створити відчуття єдиного вільного простору. Спокійна і затишна атмосфера заворожує, ніщо не дратує погляд. Нейтральна обробка в сірих тонах сприяє заспокійливій обстановці, а сучасні комфортні меблі немов запрошують відпочити на них. Особливого статусу приміщенню надають оригінальний декор стін у вигляді об’ємних молдингів та оформлення стелі з вмонтованими світильниками.

Приватний будинок с. Підгайці

Високі стелі, багато світла, відкритий простір, мінімалізм та комфортні для очей світлі теплі відтінки створюють сприятливий для життя формат житла.
Ми підтримали любов замовника до стриманої кольорової гами, оформивши дизайн будинку переважно у біло-бежевих відтінках. Однак без яскравих кольорових акцентів не обійшлося! Темні деталі меблів, яскравий декор у вигляді картин, різнокольорові подушки на диванах.

Квартира ЖК Сімейна фортеця

Інтер'єр у стилі лофт, який здається яскравим та стильним, не дивлячись на відсутність широкої гами кольорів.
Основний простір квартири займає кухня-студія. Найбільш привабливим елементом у просторі кухні-студії є велике панорамне вікно, завдяки якому розширюється простір.
Безумовно, концепція дизайну інтер'єру заснована на використанні існуючих виробничих можливостей і їх об'єднання з чіткою геометрією, грубою обробкою та матеріалами, таких як залізо, бетон та дерево.

Стильно та практично: сучасний інтер’єр будинку в Боратині

Кольорові рішення та їх комбінація у дизайні інтер’єру будинку суттєво впливають на атмосферу у домі, настрій людей та навіть внутрішній стан. Саме тому до підбору кольорової палітри слід підходити з особливою часткою відповідальності. При розробці плану будинку у легкому сучасному стилі дизайнери студії «A-studio» обрали благородні бежеві відтінки у якості домінуючих, тому що бежева тональність створює позитивний настрій та дозволяє відпочити.

Дизайн квартири ЖК Княжий м. Любомиль

Дизайн квартири в ЖК Княжий – сучасний та дуже затишний. У квартирі досить простора кухня-студія у світлих тонах з м'ятно зеленими акцентами. Уздовж стіни розмістили кухонні меблі. Біля вікна розмістили обідній стіл і стільці, а також м’який диван. Вирішальну роль в дизайні грало облаштування максимального комфорту і зручності. Зручні меблі та їх розстановка не тільки підкреслює унікальність, але й дає додатковий обсяг простору. Сучасний дизайн квартири підкреслює максимальна кількість світла та приємні кольори інтер’єру.